Učitelé myslí, že žijeme jen školou

Todle mě dneska nasralo z celýho dne úplně nejvíc. Učitelka matiky má vždycky půl hodinovej monolog o tom, jak se vůbec neučíme neěeláme úkoly a nepřipravujeme se na hodinu. Jen než bych udělal všechno tohle tak by bylo 8 večer.  A haló, já kur*a nemám jen jeden předmět, mám jich…. nevim, hodně :D . Ale i tam učitelé si myslí že přijdem domů jdem se učit dělat úkoly, učit se a spát. Mě už tohle opravdu unavuje. Pak se učitelé diví jak je strašně žáci nesnáší.

A ještě k tomu jsem dneska dělal asi 4 hodiny projekt do IKT (Informatika nebo Informační a komunikační technologie – este jsem nezjistil co to znamená a to už to mám 2 rok :D ) za kterej asi dostanu za 3 páč je učitelka pí** a může se pos** z každý zasr**ý věci co zapomenem nebo uděláme špatně. Kurwa já bych byl ve škole aj rád….

Třeba naše Angličtina byla minulej rok v pohodě bavila mě, šla mě, třída měla ráda i naši učitelku. A najednou začal druhák a z tý učitelky se stala takoový pí** ! To se vám ten předmět úplně zhnusí když na vás furt ječí a každou hodinu píšem. Čím to asi může bejt. Krámy přece netrvaj 3 měsíce ne? :D . Nebo jí manžel už nedává???

Toť vše, už mám aj lepší náladu :D Nexík ;-)

Leave a Reply

  

  

  

TOPlist